28. 12. 2013, 2:54

Úderem druhé hodiny ranní vyrazil na cestu konvoj složený z Fiata Ducata Combinata, bělouše a modrých andělů. Kufry narvané k prasknutí a rakev na střeše. Vysílačky v pohotovosti, osel stále volá orla, protože je to hlavní pták výpravy.

 

29. 12. 2013, 12:57

Doplnění ke včerejšímu hlášení: Odjezd byl provázen sofistikovaně intelektuálně komediálním představením té, která malovala ústy. Po vzoru Káti si také zapomněla pas v Praze a podařilo se ho zachránit o prsa.

Hranice na Ukrajinu jsme ucpali basou v kufru. Svaljava zasypána sešity a plyšáky. Spánek na pódiu s toulavým mourkem. Koncert pro děti v děcáku. Emo jak prase.

 

21:17

soukromá zpráva od Soni: fghgxbxsdjk.

oficiální hlášení: Verča je vylitá jak váza, Soňa ji má jako z praku, v diskusi o nejlepším hmyzu vyhrál kozipásek. Zásadní zjištění dne: když se jede přes hrby 130 tak se silnice sama vyrovnává. Ve Vilšanech diskotéka na cimbálovku. Emo jak prase na druhou. Natálka v Koločavě vypráví příběhy o babičce agresivně a prostitutce naturálně. Ukrajinská klasika.

 

30. 12. 2013, 20:35

Dnes proběhla expedice ydykseb tvrdého jádra Světloplachů. Za 6 hodin jsme překonali 3 km a 30 metrů převýšení v obtížném terénu. Dobyli jsme roubený squat, kde jsme se fotili zepředu i zezadu. Následoval piknik na medvědí stezce. Ze seníku jsme si udělali židle a stůl. Živé obrazy vyvolaly akrobatické kreace a povolení močového měchýře. Málem se i  břinkalo. Prohlídka kostelu skončila v magazínu u panáků koňaku za tři padesát.

 

31. 12. 2013, 20:21

Dnes jsme praktikovali mozkovou turistiku, která spočívá v tom, ze necháte svůj mozek se volně pohybovat po krajině a užíváte si nesnesitelnou lehkost bytí. V návaznosti na náš podnikatelský záměr s ck Život po životě jsme založili spin off s názvem Brain travel l.t.d. Cestou jsme potkali Jana Tleskače a máme důkaz ze bílý tesák žije. Máme jeho stoličku. Jarka v honbě za duševní stravou hovořila z hladu s panem chlebem a pak okousala sloupky v kostele. Nejmenovaný člen výboru mentálnich retardů z Písku představil Standovi svého bratra Haharina. Jako novoroční přání nově zasíláme stručné sms s textem: sms. Příjemný den jsme završili koločavským šopinkem v dauntaunu.