Juchůůů, Topi (opět) v Banátu!!!

17.8.2013

Slivovice, pivo, kytara, mandolína, Banát, měsíc a klid v duši…Kurva, svět je krásné místo k žití! Dej drahá vědět Světloplachům, že na vás myslím. (Tímto plním rozkazy a děkuji Evičce za kooperaci!)

 

20.8.2013

Pivo, slivovice, zpěv (pozn. překladatele: povšimněte si prosím, že zřejmě už propili kytaru i mandolínu a musí si vystačit s hlasivkami).  Čím jsem se to v noci polil? Jako to, že mě nebolí hlava? Za hodinu přednáším. Kdy to tu dobili Turci? Boha jeho – Rumunsko forever!!!

pozn. překladatele: România pentru totdeauna?

Lidi jsou velmi rozumní, dokážou několikrát denně zachránit. Zvlášť poté, co s čelovkou proplaveme jeskyni. Kde je terapie pevného obětí? Myslím na vás…

A Standa řekl: Na faraonka.

 

Novinka! Další světloplaši zavítali do Banátu. Veronika a Olda se vydali na festival v Banátu. A POZOR! Cesty světloplacha Topiho a světloplachů Veroniky a Oldy se protly v jedné z českých vesnic v rumunském Banátu – v Eibenthalu!!! Proto přidávám další zprávu; tentokráte od Veroniky:

25.8.2013

Pozdravuji z Rovenska. Navštívili jsme místo činu na Heleně a musíme tam udělat výroční schůzi!!! V Einbentale přistižen Topi! Cesta na Rovensko v rozkladu, ale posádka skvělá. Slivovica došla a pak zase přišla.